Newsletter

HDL Automation na FOR ARCH 2018

Společnost HDL Automation s.r.o. představila na veletrhu FOR ARCH funkční expozici chytré domácnosti, bezdrátového řešení a hotelového pokoje.

HDL Automation na FOR ARCH 2018

Demonstrační panely, osvětlení BROKIS, závěsy a další prvky se ovládaly prostřednictvím designových ovládacích panelů HDL, zrcadla či aplikace Myjordomus pro bezpečné vzdálené ovládání budov.  Návštěvníky nejvíce zaujalo bezdrátové řešení regulace vytápění s klasickými radiátory a automatizace 24 funkcí domu (osvětlení, vytápění, rolety, garážová vrata, …) jedním modulem za neuvěřitelných pár tisíc korun.
 

Napsali o nás

Akreditovaná KNX zkušební laboratoř HDL

Asociace KNX, listopad 2018

Čínský výrobce elektroniky pro domovní automatizaci společnost HDL Automation, jehož distributor stejného názvu působí v České republice, vybudoval akreditovanou zkušební laboratoř pro testování interní spolupráce a funkcí produktů KNX.
Článek ke stažení

Bezdrátová regulace vytápění budov

tzb-info.cz, říjen 2018

Pro stávající budovy je ideálním řešení bezdrátový systém IQRC, jenž umožňuje snadnou, rychlou a cenově dostupnou instalaci i na klasické radiátory bez nutnosti stavebních úprav. Díky zónové regulaci se ušetří desítky procent na topných nákladech a návratnost investice je v horizontu 4-5-ti let.
Článek ke stažení