Newsletter

Proč zvolit HDL

Moderní design

Krásný design, který zapadne do vašeho interiéru

Inteligentní systém HDL zvládne hodně, ale nikdy nemá být vidět. Důležitá je jedinečnost a osobitost interiéru. Proto všechny viditelné komponenty systému dodáváme v pestré škále barev a zpracování, aby perfektně splynuly s okolím.
Bezdrátové technologie

Naše systémy vás nesvážou

Vždy navrhujeme řešení, které bude maximálně splňovat vaše požadavky a očekávání od inteligentního systému. Mimo jiné využíváme i bezdrátové technologie Buspro Wireless, které mají několik výrazných výhod.

Velký dosah

Buspro Wireless nevyužívá centrální vysílač signál, ale každá z jednotek sama šíří signál. Velikost sítě je proto prakticky neomezená. Tato technika se nazývá „meshování“.

Žádné stavební úpravy

Buspro Wireless nevyužívá žádné kabely a dráty. Díky tomu nemusíte dělat žádné stavební úpravy.

Mobilita zařízení

Když se budete potřebovat přestěhovat, není to s bezdrátovou technologií žádný problém. Protože není zabudovaná, jednoduše ji přestěhujete, kam potřebujete.
Spolehlivost

Jsme partnerem, na kterého se můžete spolehnout

S námi se nemusíte bát, že po zakoupení systému narazíte na problém. A to ani léta po jeho instalaci.

Kompatibilita

Vytváříme náš systém tak, aby bez problémů kooperoval s jakýmkoli jiným systémem a zařízením. Pomocí převodníků můžete naše systémy propojit i s dalšími standardy.

Trvale udržitelný systém

Automatizační systém HDL je krokem k budoucnosti. A náš systém je na budoucnost připraven. Tak jako celá společnost HDL Automation s.r.o.
  • Software průběžně aktualizujeme.
  • Zastaralé součásti systému vyměníme za modernější.
  • Systém lze snadno upravit podle toho, jak se mění vaše potřeby.
  • Jsme zapojeni do systému sdruženého plnění EKO-KOM a plníme řádně své povinnosti stanovené zákonem o obalech
  • Máme osvědčení o podílu na zlepšení živoního prostředí - zpětný odběr elektrozařízení a následné zpracování přes Kolektivní systém Elektrowin

Okamžitý servis

Pomůžeme vám s instalací, abyste si byli jistí, že vše funguje, jak má. A když později narazíte na problém, okamžitě je tu pro vás náš servis.

Variabilita

Systém automatizace dokážeme upravit tak, aby vyhovoval a byl dostupný pro malý byt v panelovém domě, ale i pro velká kongresová centra. Variabilita systému přináší neomezené možnosti.
Tradice a nezávislost

Automatizační systémy vyvíjíme už 30 let

Množství zkušeností, které jsme za dobu našeho působení, získali, nyní maximálně využíváme, abychom pro vás vymysleli to nejlepší řešení. Umíme si poradit s velmi nestandardními situacemi a víme, pro koho se hodí jaké řešení. A protože detailně známe situace, kterým čelí naši klienti, sami vyvíjíme kompletní systém včetně softwaru. Nejsme závislí na třetích stranách.
1985
Vývoji automatizačních systému se věnujeme už od roku 1985.
88
Naše inteligentní systémy využívají lidé v 88 zemích světa.
80 000
Máme za sebou více než 80 000 referencí.
Projektová činnost

Automatizace budov začíná projektem

Pokud zvažujete jakoukoliv stavbu chytré budovy, začněte plánovat už v projektové fázi. Chytrá elektroinstalace je součástí elektroinstalačního projektu. Obraťte se přímo na projektanty HDL, kteří mají s tímto oborem letité zkušenosti.
Výkres