Newsletter

Akreditovaná KNX zkušební laboratoř HDL Automation

HDL vybudovala akreditovanou zkušební laboratoř pro testování interní spolupráce a funkcí produktů KNX.

Akreditovaná KNX zkušební laboratoř HDL Automation

Tato událost byla slavnostně inaugurována na HDL KNX Technologickém Fóru počátkem roku 2018. Jedná se teprve o druhou nezávislou zkušební laboratoř zřízenou přímo výrobcem KNX produktů. Celkový počet akreditovaných laboratoří dosáhl počtu 16, přičemž většina z nich je v Evropě, a to sedm v Německu. Testování výrobků a plnění přísných parametrů je znakem jejich kvality, výkonnosti a spolehlivosti. HDL tímto postupně naplňuje svoji vizi být nejenom významným výrobcem v oblasti automatizace budov, ale i lídrem ve vývoji a kvalitě. Danou událost komentuje i Asociace KNX. www.knxcz.cz

 

Napsali o nás

Akreditovaná KNX zkušební laboratoř HDL

Asociace KNX, listopad 2018

Čínský výrobce elektroniky pro domovní automatizaci společnost HDL Automation, jehož distributor stejného názvu působí v České republice, vybudoval akreditovanou zkušební laboratoř pro testování interní spolupráce a funkcí produktů KNX.
Článek ke stažení

Bezdrátová regulace vytápění budov

tzb-info.cz, říjen 2018

Pro stávající budovy je ideálním řešení bezdrátový systém IQRC, jenž umožňuje snadnou, rychlou a cenově dostupnou instalaci i na klasické radiátory bez nutnosti stavebních úprav. Díky zónové regulaci se ušetří desítky procent na topných nákladech a návratnost investice je v horizontu 4-5-ti let.
Článek ke stažení